Komentáře

Nedotýkejte se ani žen na zem spadlých

Členové filmových štábů společnosti Netflix mají zakázáno na sebe navzájem vrhat pohledy trvající déle než pět sekund. Firma tak reaguje na kampaň proti sexuálnímu obtěžování a zneužívání #MeToo, napsal ve čtvrtek britský deník The Sun. Streamingová služba uvedla, že je „hrdá na svá cvičení proti obtěžování“, kterým se její produkční štáby podrobují.

21. června

20. června

Duch vane nad fotbalovým hřištěm

Mistrovství světa ve fotbale je velká událost, spoustě lidí přináší spoustu příležitostí – některým třeba k ostentativnímu projevování nezájmu nebo lamentacím nad bezduchou zábavou, která dnes jediná dokáže spojovat lidi, a tak dále a tak podobně.

19. června

18. června

Nečekaná slabost premiéra Babiše

Byl to dvousetprvní den od voleb roku 2006, když podruhé jmenovaný premiér Mirek Topolánek přinesl prezidentovi Václavu Klausovi seznam ministrů vlády, se kterou pak měl 30 měsíců řídit Česko.

17. června

16. června

15. června

Homosňatky prosadí nebo popraví Babiš

Zásadní pro úspěch návrhu je postoj hnutí ANO. Pokud by se Andrej Babiš rozhodl manželství pro homosexuální páry podpořit, je pravděpodobné, že ze 78 poslanců hnutí budou hlasovat pro všichni nebo velká většina.

14. června

Evropa s novým Kurzem

Od víkendu Evropa sleduje strastiplnou pouť lodě Aquarius francouzské neziskovky SOS Méditerranée, které Itálie odmítla otevřít přístavy a migrantů se ujalo Španělsko pod novým vedením socialisty Pedra Sáncheze.

13. června

12. června

11. června