'Sexymozek' se vrací

VIDEO: Návrat „marťana“ Paroubka baví internet

'Sexymozek' se vrací
VIDEO: Návrat „marťana“ Paroubka baví internet

Obsah dostupný jen pro předplatitele.
Přihlásit se můžete zde.

Pokud nemáte předplatné, nebo vám vypršelo, objednat si ho můžete zde.

Obsah dostupný jen pro předplatitele.
Předplatné můžete objednat zde.

Pokud nemáte předplatné, nebo vám vypršelo, objednat si ho můžete zde.

Návrat bývalého předsedy ČSSD Jiřího Paroubka do strany provází také sdílení videí s jeho slavnými cvičeními nebo výroky. Lidé si připomínají jeho stará i nová kuriózní cvičební videa, kde prezentuje takové cviky, jako je například polykání a kloktání na prázdno či cvakání zubama. K jeho návratu se také vyjadřují mnozí politici.

Paroubek po svém konci v politice proslul svými cvičebními videi, která točí dodnes. V nich představuje zvláštní cvičení jako jsou například polykání a kloktání na prázdno, cvakání zubama, chůze na „prokrvení“ či dechová cvičení doplněná o různé pohyby rukou a nohou.

Paroubek proslul také různými výroky. „Ty zákony, které jsou potřeba ve prospěch této země, budeme schvalovat i třeba s komunisty. A kdyby tady spadli marťani, tak je budu schvalovat s marťany.“ Když komentoval svůj plat před novináři, prohlásil památnou větu: „Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má?“

K Paroubkově návratu do strany, kterou dříve vedl čtyři roky, se vyjadřují také politici. Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) si na svém Twitteru neodpustil poznámku o možném návratu další známé postavy z ČSSD. 

Video k Paroubkově návratu na svém Twitteru zveřejnil také Dominik Feri (TOP 09).

Ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové (ČSSD) v rozhovoru pro iRozhlas.cz uvedla, že „nechápe proč se vrací.“ S jeho návratem nesouhlasí také místopředseda strany a lídr pražské kandidátky do sněmovních voleb Petr Dolínek. „V případě pana Paroubka nejsem pro jeho návrat. Rozhodl se své veřejné působení v minulosti spojit s jiným projektem.“ 

„Co znamená jeho návrat, to ví spíš on než já. Pro mě je těžké to komentovat, protože já si myslím, že byla chyba, že tehdy odešel,“ podotkl nový volební lídr strany Lubomír Zaorálek. Paroubkův rozchod ze stranou označil za nepovedený příběh a nevyloučil, že se s ním v budoucnosti sejde. Předsedu poslaneckého klubu ČSSD Romana Sklenáka pro změnu mrzí, že chce Paroubek straně pomoct až nyní. 

 

, , tk, nel, lv