EchoPrime

EchoPrime je na českém trhu unikátní server, který přináší jedinečné eseje, komentáře, recenze, exkluzivní analýzy a rozhovory s inspirativními osobnostmi od našich uznávaných autorů. Součástí jsou rovněž nejdůležitější zpravodajské události z politiky, byznysu - z domova i ze světa. Je pro nás důležitý film, literatura, architektura, výtvarné umění a samozřejmě i historie. EchoPrime si užijete bez reklamy a s diskusí jen pro předplatitele.

EchoPrime obsahuje:

- přístup k unikátnímu obsahu bez reklam a s diskusí jen pro předplatitele

- archiv všech textů, jež byly v Týdeníku Echo publikovány

- přístup k placenému obsahu na serveru Echo24

- zpravodajství s nejdůležitějšími informacemi z domova a ze světa a každodenní monitoring rozhodujících zpráv z českých médií

- digitální předplatné Týdeníku Echo

- Vše si můžete číst na PC, tabletu nebo telefonu, stačí, když se do aplikací zalogujete stejnými přihlašovacími údaji (platí pro 5 zařízení).

Připojte se ještě dnes a vychutnejte si neomezený přístup k prémiovému obsahu určenému pouze předplatitelům, který nemá na českém internetu obdoby.

Chci EchoPrime​​​​​​​

S přístupovými údaji, které k Echo Prime máte, se můžete přihlásit do aplikací iOS (iPad, iPhone), Android nebo využít naši webovou aplikaci, která je součástí stránek Echo24.cz.

Jedno přihlášení pro jednotný přístup

Přihlašovací údaje můžete používat zároveň na pěti různých zařízeních a platí pro všechny služby, které jste si pořídili.

Pro Echo píší známí novináři, kteří odešli, když Andrej Babiš ovládl Mafru a Lidové noviny. Čtěte texty předních komentátorů, například Lenky Zlámalové, která odhalila nejasnosti v příjmech ministra financí, nebo předního experta na USA a Rusko Martina Weisse, kulturního publicisty Jiřího Peňáse, známého filmového scenáristy a recenzenta Ondřeje Štindla, dále Daniela Kaisera, který přináší rozhovory s předními osobnostmi světové politiky, nebo známého komentátora Petra Holuba. Tým předních českých novinářů vede někdejší dlouholetý šéfredaktor Týdne a Lidových novin Dalibor Balšínek.

Zapomněli jste heslo?